Home » Nezařazené » Když se proti prvňáčkům všechno spikne…

Kontaktní údaje

ZŠ a MŠ Dr. Joklíka

příspěvková organizace města Kyjova

Sídliště U Vodojemu 1261 69701 Kyjov, okres Hodonín

IČO: 48847747

Když se proti prvňáčkům všechno spikne…

Ve čtvrtek 30. května se obě třídy prvňáků měly zúčastnit výletu na Baťův kanál do Strážnice. Bohužel kvůli poruše autobusu vše dopadlo jinak. Díky rychlé reakci paní učitelek děti o svůj výlet nepřišly. Náhradní doprava – jízda vlakem – byla pro některé dosud nepoznaným zážitkem, stejně jako několikakilometrový výšlap – občas i mezi kapkami deště- na veelmi vysoký bzenecký kopec „Starý hrad“. Při vší té smůle ale nakonec všechno dobře dopadlo a nejmladší žáčci zvládli veškeré nečekané nástrahy se ctí a úsměvem na rtu. A zážitky byly určitě o to větší!

« 1 z 11 »