Home » Nezařazené » Cyklistický závod „O pohár ředitele školy“

Kontaktní údaje

ZŠ a MŠ Dr. Joklíka

příspěvková organizace města Kyjova

Sídliště U Vodojemu 1261 69701 Kyjov, okres Hodonín

IČO: 48847747

Cyklistický závod „O pohár ředitele školy“

V pátek 7.6. se uskutečnil první ročník cyklistické soutěže mezi žáky kyjovských škol. Soutěž pořádala naše škola ve spolupráci s CK Kyjov a za podpory dalších organizací.

Závod proběhl jako časovka jednotlivců na cyklostezce mezi Kyjovem a Bohuslavicemi. Celkem se závodu zúčastnilo 88 žáků z ZŠ Komenského, ZŠ Školní, Gymnázia a ZŠ Dr. Joklíka. Závod byl uspořádán ve třech kategoriích pro žáky 4. a 5., 6. a 7. a 8. a 9. ročníků zš a odpovídajících ročníků gymnázia. Vítězové jednotlivých kategorií byli odměněni medailí, diplomem a drobnými cenami. Držiteli poháru ředitele školy se pak stali David Vrána (Gymnázium) a Veronika Dostálová (ZŠ Komenského).

« 1 z 7 »