Home » Nezařazené » Voda promluvila

Voda promluvila

Do soutěže „Voda promluvila“, která byla vyhlášena v měsíci dubnu nejen v souvislosti se svátkem Dne Země, ale také s přípravou směřovanou k získání titulu Ekoškola, přišlo více než 50 prací. Výtvarná díla byla zpracovaná rozmanitým způsobem – perokresbou, vodovou barvou, pastelem, technikou běžné kresby nebo kolážemi dokreslenými tužkou, pastelkou či domalovanými temperovými barvami. Nechyběla samozřejmě ani řada fotografií, u nichž vynikly jak mnohé technické zkušenosti starších žáků, tak i dovednosti rodičů a jejich zkušenosti s úpravami fotografií.

I přes tak rozličné spektrum žákovských i rodinných výtvarných počinů bylo vybráno z každé kategorie po třech nejvíce zajímavých pracích, které byly následně označeny pořadím.

I. kategorie – 1. stupeň
1. Dominika Poláčková 3. A
2. Anna Ratuská 5. B
3. Viktorie Svobodová 2. A

II. kategorie – 2. stupeň
1. Valerie Špičáková 9. B
2. Žurovcová Lucie 8. C
3. Lucká Karin 8. A

III. kategorie – fotografie
1. Nikola Plachá 3. B
2. Tomáš Krist 8. C
3. Ema Trnková 3. A

Děkujeme všem, kteří jakýmkoliv dílkem přispěli do této soutěže, velmi si vážíme každého vynaloženého úsilí.