Informace školní jídelny

V pondělí 23. 9. 2019 nebude školní jídelna v provozu – důvodem je odstávka elektrické energie.

Omezení provozu se netýká mateřské školy.

Nové termíny konzultačních hodin.

Vážení rodiče,

S účinností od 16. 9. 2019 byly stanoveny nové termíny konzultačních hodin pro jednotlivé učitele. V době konzultační hodiny jsou jednotliví učitele na pracovišti a jsou připraveni poskytnout Vám jakékoliv informace o vzdělávání Vašich dětí, případně s vámi projednávat další záležitosti, a to jak formou osobního setkání tak i formou telefonické konzultace.

Zároveň Vás žádáme, abyste respektovali časovou vytíženost učitelů v průběhu vyučování a ke konzultacím využívali především stanovené termíny.

Informaci o nepřítomnosti dítěte ve vyučování (nemoc apod.) lze podávat telefonicky přímo třídním učitelům před začátkem výuky, nebo v ostatních časech v kanceláři školy na tel. 515 284 811. Telefonické a e-mailové kontakty na všechny pracovníky naleznete v záložce KONTAKTNÍ ÚDAJE.

Dopravní hřiště

Od letošního školního roku budou moci žáci kyjovských škol využívat nové dopravní hřiště, které vzniklo za kyjovskou sokolovnou. Slavnostního představení této bohulibé stavby se kromě zástupců médií zúčastnili coby komparz také žáci našich pátých tříd.

Výtvarníci na radnici

Nestává se často, aby se výtvarné soutěže zúčastnilo moře dětí a ještě méně často se stává, aby se mezi ty oceněné dostalo tolik žáků naší školy! Autory úspěšných návrhů přijal v pátek 6. 9. 2019 na radnici osobně pan starosta František Lukl. Z naší školy to byli Marie Rousková, Anita Hofrová, Viktorie Jančová, Adéla Čížková, Tomáš Čajka a Michal Wolf. Ještě jednou gratulujeme!

První školní den

Hádejte, co se stalo! Přibyly u nás další dvě třídy prvňáčků! Přivítal je pan ředitel, paní třídní učitelky Presová a Jandorová a pan místostarosta Kuchař. Nakonec to ani moc nebolelo, takže od středy do plných!

Organizace první školního dne 2. 9. 2019

Slavnostní zahájení školního roku začne ve všech třídách v 8.00 hodin.

Žáci 1. ročníku se svými rodiči přijdou do tříd dle zveřejněného rozpisu, získají základní informace od svých třídních učitelek a budou také pozdraveni vedením školy a zástupci zřizovatele.

Žáci 2. – 9. ročníku přijdou do svých tříd, v případě nových žáků do tříd dle zveřejněného rozpisu.

Předpokládané ukončení prvního školního dne bude v 9.30 hodin.

Informace ŠJ

Školní jídelna bude pro žáky základní školy připravovat obědy od úterý 3. 9. 2019.

Rodělení žáků 1. a 6. ročníku do tříd

Žáci 1. ročníku (třídy I.A I.B)

Žáci 6. ročníku (třídy VI.A, VI.B, VI.C)

Hurá prázdniny!

Všem žákům přejeme krásné a slunečné prázdniny, hodně pěkných zážitků, a také dostatek času pro odpočinek a nabrání nových sil do dalšího školního roku.

Školní rok 2019/2020 začne v pondělí 2. září 2019

Konec školního roku

I letos školní rok skončil na konci června. A nebo červen skončil na konci školního roku? Kdoví, každopádně poslední pracovní den v měsíci byl pro některé deváťáky (a hlavně deváťačky) téměř koncem světa. Prospěli téměř všichni, někteří s vyznamenáním, ale pro ty nejstarší to byl opravdu jiný konec roku, poslední na základní škole. V tento den byly žákům při slavnostním ceremoniálu uděleny pochvaly a ocenění. Deváťáci se rozloučili se spolužáky i učiteli a obdrželi pamětní listy. Pak bylo vysvědčení a šmitec! Jak se z toho vzpamatujem, plni nadšení se vrátíme do tříd. Ale ne dřív než začátkem září 🙂