Adaptační kurz 6. ročníku

Minulý týden si všechny šesté třídy užily plno zážitků na tradičním adaptačním kurzu. Jeho cílem je stmelit nově vzniklé třídní kolektivy. Naše místo pobytu – penzion Malovaný v podhůří Chřibů.

Dopravní výchova – druháci

V pondělí 13. 9. si žáci 2. ročníku procvičili znalosti z dopravní výchovy na dopravním hřišti, kde si rovněž prakticky vyzkoušeli chování chodců a cyklistů v dopravě.

Elektronická žákovská knížka – EŽK

Vážení rodiče, na vaše e-mailové adresy, které ve škole evidujeme, vám byly zaslány informace ke zřízení vašich účtů pro přístup k EKŽ vašich dětí, tedy žáků 3. – 9. ročníku školy. Pokud máte v těchto ročnících více dětí obdrželi jste e-mail vícekrát, ale vždy pouze s jedním tzv. PIN kódem, který budete potřebovat pro vytvoření účtu. EŽK bude prozatím sloužit pouze pro předávání informací o prospěchu a chování žáka, případně pro komunikaci mezi učitelem a rodičem. Omlouvání žáků zatím zůstane v písemné podobě a bude zaznamenáváno do omluvného listu v Záznamníku žáka, který žáci obdrželi na začátku školního roku.

Pro řešení případných problémů kontaktujte: veselka@zsjoklik.cz nebo jelinek@zsjoklik.cz

První školní den

Vlastně nic nového pod sluncem – nastrojená paní učitelka, pan ředitel, paní zástupkyně, pan starosta a vzadu rodiče. Klasický první prvňáčkovský školní den. Teda pro nás, co to vidíme každý rok 1. září. Ale pro ty velké aktovky s malýma nožičkama to byl den přelomový! Přejeme jim, aby všichni vykročili šťastnou nohou a aby se jim u nás na škole dařilo a hlavně líbilo!

Informační video k testování

V pátek 27.8. jsme obdrželi antigenní testy pro žáky – uvedené video ukazuje typ testů, které budou žáci naší školy používat. Jedná se podobný typ testů, jaký už žáci znají z testování v minulém školním roce. Podobně jako na jaře platí, že si žáci mohou přinést i test vlastní (musí být schválený, viz https://www.edu.cz/covid-19/faq-covid-19/). Odkaz na video zde. Máme šikovné žáky, zvládli jsme to na jaře a zvládneme to i nyní!

Pokyny k organizaci výuky na ZŠ od 1.9.2021

Pokyny k organizaci výuky – soubor .pdf

Informace ŠJ

Vedoucí školní jídelny informuje rodiče žáků, kteří na školu nově nastupují od 1.9.2021, že mohou přijít vyřídit přihlášku ke stravování již od 26.8.2021 v době 7.30 – 13.30 hod.

Rozdělení žáků 1. a 6.ročníku do tříd ve školním roce 2021/22

Žáci 1. ročníku – třídy I.A, I.B

Žáci 6. ročníku – třídy VI.A, VI.B, VI.C

Informace pro rodiče žáků 1. ročníku ve školním roce 2021/22

Informace naleznete zde (soubor pdf). (Jedná se o stejné informace, které rodiče žáků obdrželi na dnu otevřených dveří.)

Seznamy sešitů pro školní rok 2021/22

I. stupeň (2., 3., 4. a 5.ročník)