Home » Přehled plánovaných akcí

Přehled plánovaných akcí

Duben 2022

5.4. Okresní kolo recitační soutěže

6.4. Velikonoce v muzeu, 1.ročník

7.4. Velikonoce v muzeu, VI.C, VII.B

8.4. Velikonoce v muzeu, II.A, 5.ročník

7. – 8.4. zápis žáků

11.4. Dopravní výchova IV.A

12.4. Dopravní výchova IV.B

12.-13.4. přijímací zkoušky na SŠ

13.4. Velikonoce v muzeu VI.A

14.4. Velikonoční prázdniny

19.4. schůzka ŠPP

21.4. Pedagogická rada, třídní schůzky

22.4. Den s fyzikou, žáci 5.roč.

22.4. Kosmický zážitkový stan, 1.-3. ročník

22.4. Den Země, 4. ročník

22.4. Biologická olympiáda, okresní kolo

19. – 22.4. týden Země

26.4. Den s fyzikou, žáci 9.ročníku

26.-27.4. McDonald’s cup, žáci 1.stupně

Březen 2022

2. 3. Plavání – Bzenec, Ratíškovice 2. a 3. ročník

2. 3. Vlčí tlapka, Ekotým 5.- 9. ročník

3. 3. Školní parlament členové

7. 3. – 11. 3. Jarní prázdniny

16. 2. Plavání – Bzenec, Ratíškovice 2. a 3. ročník

17. 3. Plavání – Bzenec 2. ročník

17. 3. Dopravní výchova 4. ročník

17. 3. Setkání pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče

18. 3. Matematický klokan 1. stupeň

22. 3. Schůzka ŠPP členové

23. 3. Fyzikální olympiáda kat. G,E, F – okresní kolo 7., 8., 9. ročník

24. 3. Exkurze Anthropos, Špilberk – Brno 4. ročník

25. 3. Regionální finále „Mladý chemik“, Brno V. Klimešová IX. B

Únor 2022

1.2. Zahájení 2. pololetí školního roku 2021/2022

2.2. Plavání – Bzenec, Ratíškovice 2. a 3. ročník

3.2. Experimenty pro žáky 1. ročník

4.2. Pololetní prázdniny pro žáky

7.2. „Schůdná cesta laika k 3D tisku“ – organizuje zájemci Kyjovské Slovácko v pohybu pro učitele okolních škol v naší PU

9.2. Plavání – Bzenec, Ratíškovice 2. a 3. ročník

10.2. Dopravní výchova 4. ročník

Olympiáda z Aj 8. a 9. roč.

Školní parlament členové

14.2. – 18.2. Lyžařský výcvikový kurz 7. ročník

16.2. Plavání – Bzenec, Ratíškovice 2. a 3. ročník

22.2. schůzka ŠPP členové

23.2. Plavání – Bzenec, Ratíškovice 2. a 3. ročník

Fyzikální olympiáda kat. E, F 8., 9. ročník

Leden 2022

5.1. Plavání – Bzenec, Ratíškovice 2. a 3. ročník

6.1. Školní parlament členové

7.1. Ptačí hodinka Ekotým

12.1. Plavání – Bzenec, Ratíškovice 2. a 3. ročník

19.1. Plavání – Bzenec, Ratíškovice 2. a 3. ročník

20.1. Dopravní výchova 4. ročník

25.1. Pedagigická rada za 1. pololetí šk. roku 2021/22

26.1. Plavání – Bzenec, Ratíškovice 2. a 3. ročník

27.1. Mladý chemik, 2. kolo 8., 9. ročník

Listopad 2021

1.11. Beseda „Kamarád“                                                            I. A, B

2.11. Beseda „Košík plný rozumu“                                           II. A, B

3.11. Beseda „Pravidla, a co já?“                                              III. A, B

4.11. Beseda „Život on-line“                                                      IV. A, B

4.11. Schůzka školního parlamentu                                         členové

5.11. Beseda „Peníze nerostou na stromě“                             V. A, B

10.11. Keramické tvoření MŠ Dr. Joklíka                                  MŠ

10.11. Výukový program E-liška                                                 1. – 3.roč.

11.11. Tonda obal                                                                         4. – 9. roč.

11.11. Dopravní výchova                                                             4. roč.

18.11. Pedagogická rada + třídní schůzky

23.11. Schůzka ŠPP                                                                     členové

24.11. Keramické tvoření MŠ Dr. Joklíka                                  MŠ       

Říjen 2021

10.10. Schůzka školního parlamentu členové

12.10. Školní kolo „Mladý chemik“ 9. roč.

13.10. Keramické tvoření MŠ Dr. Joklíka

20.10. Veletrh vzdělávání – Hodonín 9. roč.

21.10. Schůzka ŠPP členové

29.10. Záložka do knihy spojuje školy 3. – 6. roč.

– s partnerskou školou ZŠ Budkovce, Slovensko

Září 2021

9. 9. Třídní schůzky – 15.30 hod                       VI. A, B, C

13. 9. Dopravní výchova                                   II. A, B

14. 9. – 17. 9. Adaptační kurzy                          VI. A, B, C

15. 9. Dopravní výchova                                    V. A, B

16. 9. Komentovaná prohlídka Kyjova           IV. A, B

16. 9. Třídní schůzky – 15.30 hod.                    I. A, B

20. 9. Dýňová strašidýlka                                  všichni

24. 9. „Narozeniny ve tmě“ – SONS                  2. – 5. roč.