Home » Akce školy

Kontaktní údaje

ZŠ a MŠ Dr. Joklíka

příspěvková organizace města Kyjova

Sídliště U Vodojemu 1261 69701 Kyjov, okres Hodonín

IČO: 48847747

Akce školy

Červen 2020

1.6. MDD – malá oslava v jednotlivých skupinách 1. stupeň

3.6. Ukončení konzultací k přijímacím zkouškám žáků 9. ročníku 9. ročník

8.6. Přijímací zkoušky žáci 9. ročníku

8.6. Třídnické hodiny (dle rozpisu) 6.-8.roč.

9.6. Přijímací zkoušky žáci 5. ročníku

15.6. Třídnické hodiny (dle rozpisu) 6.-8.roč.

19.6. Ukončení on-line výuky všichni

22.6. Ped.rada za 4. čtvrtletí školního roku 2019/2020

22.6.-25.6. Konzultace a tř.hodiny žáků 6.-9. ročníku (dle rozpisu) 6.-9.roč.

23.6. Focení žáků 5. a 9. ročníku

24.6. Schůzka Ekotýmu členové

25.6. Schůzka školního parlamentu zástupci tříd

26.6. Ukončení školního roku, vydání vysvědčení

29.6.-30.6. Ředitelské volno všichni

Přehled plánovaných akcí – květen 2020

od 11. 5. Zahájení konzultací pro žáky 9. ročníku – pro přihlášené žáky

18.5. Schůzka školního parlamentu – distanční formou

20. 5. Schůzka Ekotýmu – distanční formou

22. 5. Vyhodnocení soutěže „Voda promluvila“

od 25. 5. Zahájení prezenčního vzdělávání pro žáky I. stupně – pro přihlášené žáky

26. 5. Webová vernisáž výstavy výtvarných děl ze soutěže „Voda promluvila“

Přehled plánovaných akcí – duben 2020

13. – 24. 4. Probíhá zápis žáků – viz informace v aktualitách

20.4. Schůzka školního parlamentu – distanční formou, koordinuje Mgr.Kostihová

22.4. Schůzka ekotýmu – distanční formou, koordinuje Mgr.Tyl

27. – 29.4. Odevzdání prací do výtvarné rodinné soutěže „Voda promluvila“

Plánované akce se ruší, případně přesouvaní na jiné termíny.

Přehled plánovaných akcí – březen 2020

3.3. Recitační soutěž I. a II. stupeň

3.3. Divadelní představení Zlín – předplatné

4.3. Plavání Ratíškovice Plavání Bzenec Dopravní výchova III. A, B II. A, B IV. A, B

5.3. Vernisáž výstavy „Keramika nás baví“- Radniční galerie, Kyjov

Schůzka Ekotýmu II. stupeň

11.3. Schůzka školního poradenského pracoviště členové ŠPP

16.3.

20.3. Lyžařský kurz Beskydy Bílá VII. A,B

16.,17. 3. Testování žáků IX.A, B

18.3. Plavání Ratíškovice Plavání Bzenec III. A, B II. A, B

19.3. Dopravní výchova IV. A, B

19.3. Divadelní představení Zlín – předplatné II. stupeň

19.3. 16.00 – 17.30 Příprava pro budoucí prvňáčky a rodiče „Oříšek“ pro rodiče i děti: soutěžní odpoledne rodiče + jejich předškoláci

23.3. Školní parlament

24.3. Pythagoriáda – okresní kolo žák V.B

25.3. Plavání Ratíškovice Plavání Bzenec III. A, B II. A, B

25.3 Komiksový workshop – Knihovna Kyjov IV. A, B VII. A, B

25.3. Pythagoriáda – okresní kolo žák VII. A

Výsledky soutěží 2019/2020

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE – okresní kolo

Hodonín   21. ledna 2020

V  Olympiádě z českého jazyka  dosáhla Alena Zimčáková z 9.B, získala 1. místo, postupuje do krajského kola. Blahopřejeme !!!

OLYMPIÁDA ZE ZEMĚPISU

školní kolo – leden

Ve školním kole uspěli žáci 6. ročníku a to Michal Holub a Tobias Riedl, oba postupují do okresního kola.

PYTHAGORIÁDA

školní kolo – leden

Ve školním kole uspěli a do okresního kola postupují David Klimeš z 5. B a Adam Něnička ze 7.A

ŠKOLNÍ KOLO FYZIKÁLNÍ OLYMPIÁDY

leden 2020

Ve školním kole v  Olympiádě z fyziky postoupil Štěpán Novotný  z 8.A a následně  v okresním kole 24. 1. 2020 obsadil  krásné 8.místo.

OKRESNÍ KOLO OLYMPIÁDY V ANGLICKÉM JAZYCE

V anglickém jazyce soutěžil a na 9. místě se umístil Martin Fiala z 9.A

OKRESNÍ KOLO OLYMPIÁDY V ZEMĚPISU

V zeměpise soutěžil a na 10. místě se umístil Michal Holub ze 6.A