Home » Nezařazené » Adaptační kurz

Adaptační kurz

Začátkem října se přihlášení žáci šestých ročníků zúčastnili adaptačních kurzů na Chatě Radost ve Vřesovicích. Smyslem pobytů je seznamování se žáků v nových třídních kolektivech. K tomu účelu slouží hry k rozvoji důvěry, seznamovací hry i hry sportovně laděné. Rozruch mezi dětmi vyvolala večerní stezka odvahy. Především děvčata měla trochu strach, ale nakonec se odvážně vydala do okolí chaty Radost. Návrat na chatu byl už plný zážitků a spokojených úsměvů. Turistická vycházka ke Klimentku a Kazatelně ukázala mnoha dětem, jak krásná je podzimní příroda ve Chřibech.

Na základě odevzdaných dotazníků jsou zpracována pravidla chování žáků v šestých třídách, kde se od září sešly nejen děti z naší školy , ale též žáci z Moravan, Vlkoše, Bohuslavic, Kostelce a Sobůlek. Více fotografií najdete v galerii.
Mgr. Miluše Habáňová
zástupkyně ředitele školy


Leave a comment