Home » Nezařazené » Turnaj v nohejbalu

Turnaj v nohejbalu

OKRSKOVÉ KOLO V NOHEJBALU MLADŠÍCH I STARŠÍCH ŽÁKŮ, KYJOV, 15. 12. 2017

Za účasti čtyř škol odehráli 15. 12. 2017 mladší i starší žáci okrskové kolo soutěže v nohejbalu. Družstvo starších žáků ve složení René Pantlík, Martin Stříž (oba VIII. A), Štěpán Kouřil (IX. A) a Patrik Výstup (IX. B) obsadilo pěkné 2. místo, mladší žáci v sestavě Mikuláš Křešťák, Lukáš Kuzma (oba VII. A), Matyáš Judas a Ondřej Šňupík (oba VII. B) zvítězili a postoupili do okresního kola, které se uskuteční v úterý 19. 12. 2017 ve Velké nad Veličkou.

 

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE V NOHEJBALU, KATEGORIE ML. ŽÁCI, 19. 12. 2017, VELKÁ NAD VELIČKOU

Výtečné 3. místo obsadili mladší žáci ve složení Mikuláš Křešťák, Lukáš Kuzma (oba VII. A), Matyáš Judas a Ondřej Šňupík (oba VII. B) v okresním finále soutěže v nohejbalu trojic. V konkurenci pěti nejlepších družstev okresu se svými výkony neztratili a dosáhli na stupně vítězů.


Leave a comment