Home » Nezařazené » LiStOVáNí

LiStOVáNí

Protagonisté Věra Hollá a Lukáš Hejlík vtipnou formou seznámili žáky 3. – 5. ročníku s knížkou Archie Kimptona Šmodrcha. Příběh Honzíka Bačkory a pomotaného zpřeházeného, mrzoutského, vypaseného a na sušenkách závislého mluvícího kocoura, který Honzíkovi úplně změnil život, děti zcela nadchl. Skvělým oživením programu bylo, že se z některých dětí na chvíli stali herci a mohli si vyzkoušet, jaká je práce herce v praxi.

Vše, co jste chtěly děti vědět o pubertě a bály jste se googlit, doporučili žákům šestého až osmého ročníku knížky Jamese Dawsona Jak být klukem a Hayley Longové Jak být holkou.

Jak být za borce a představovat si, že někoho sbalí, když má obličej samý beďar a chlupy mu rostou na místech, kdy by podle něj neměly růst? Jak být skvělou holkou, která zná důvěrné informace o změnách v pubertě, o vztazích, sexu, oblékání,… to poradí zmíněné knížky.

K půjčení pro žáky školy jsou uvedené publikace připraveny ve školní knihovně i s podpisem Lukáše Hejlíka.

 


Leave a comment