Home » Nezařazené » Expedice Londýn

Expedice Londýn

Ve druhém listopadovém týdnu se 22 žáků ZŠ Dr. Joklíka zúčastnilo jazykově-poznávacího pobytu ve Velké Británii. Během pěti dní měli možnost vidět na vlastní oči téměř všechny památky v centru Londýna, na vlastní kůži mohli zažít závrať při pohledu z nejvyšší budovy The Shard.

Žáci byli ubytováni v hostitelských rodinách, kde se seznámili s běžným životem v britské rodině v malebné části Londýna New Eltham. Dopoledne vždy probíhala výuka jazyka v místní škole. Nejočekávanějším bodem programu byla návštěva The making of Harry Potter, kde během odpolední čtyřhodinové návštěvy zhlédli hlavní rekvizity z filmů o Harrym Potterovi a také si mohli vyzkoušet řadu činností: jako například let na koštěti, výuku kouzlení anebo tanec s Dobbym.

Pobyt si žáci velmi užili a zdraví a plní elánu se vrátili zpět do školních lavic.

« z 18 »

Leave a comment