Home » Nezařazené » Česko čte dětem – soutěž

Česko čte dětem – soutěž

V rámci projektu Česko čte dětem vyhlásily knihovny literární soutěž na téma
Tajemství knihoven. Čtenářka Daniela Šišáková ze 4. B napsala tajemný až dobrodružný příběh, nad kterým se tají dech. Pod vedením třídní paní učitelky a s podporou rodičů vznikla práce, která zvítězila ve školním kole a byla předána do kola oblastního. Nakonec z toho bylo 1. místo v kategorii literární příběh. Ocenění si Danka přebrala v Městské  knihovně Kyjov a poslední sobotu v listopadu se vítězka se svými rodiči zúčastnila slavnostního vyhodnocení kola okresního a to v Planetáriu Mikuláše Koperníka v Brně. Zde sice nezískala cenu hlavní, ale obdržela ocenění za skvělý počin. A podle informací z kuloárů prý Danielka píše už druhý díl… Kdoví třeba se z naší školy jednou díky Dance stanou druhé Bradavice.

« z 4 »