Home » Nezařazené » Ekotřída

Ekotřída

Nebývalou tlačenici zažila letos bodovací tabulka naší školní environmentální soutěže Ekotřída. Obzvlášť na medailových postech byl ještě před pár dny mezi prvním a čtvrtým pořadím pouze tříbodový rozdíl, a tak do poslední chvíle nebylo jasné, kdo vůbec vyhraje. Nakonec se štěstěna přiklonila k třídě 5. A a ta se po právu stala nositelkou titulu Ekotřída roku 2022. Pomyslné stříbro si odnesly děti ze 4. A s těsným náskokem před druháky. Zahanbit se nenechali ani žáci druhého stupně. Z nich nejlépe si vedla třída 6. A, která skončila šestá. Vítězům gratulujeme a zúčastněným dětem i dospělákům moc děkujeme za práci, kterou během celého roku vykonali. Všichni přece víme, že nejde o body, ale o naši krásnou Modrou planetu.

« z 4 »