Kouzelná chemie

Soutěže KOUZELNÁ CHEMIE pořádané nadací ORLEN Unipetrol se zúčastnil Johanes Urban z 8. r. A nevedl si vůbec špatně. Se se svojí fotografií Jarní zpěv se dostal do užšího výběru na přední příčky. Jeho fotografie zaujala porotu originalitou, kreativitou a uměleckým zpracováním.

No Images found.

Okresní kolo v basketbalu v Kyjově

16.5. náš basketbalový tým dívek získal 2. místo 🥈v okresním kole basketbalu, 🏀který proběhl v hale Městského stadionu v Kyjově.

Velký dík a pochvala za vzornou sportovní reprezentaci školy patří těmto žákyním:

Anežka Zapletalová (IX.A)
Valerie Horňáková (VIII.)
Anna Křivková (VII.C)
Anna Kristová (VII.C)
Eliška Hrbáčková (VI.A)
Aneta Pavková (VI.A)
Hana Sobotková (VI.A)

POHÁR ROZHLASU, HODONÍN, 25. 4. 2024

Krásného úspěchu dosáhli žáci naší školy v okresním kole 55. ročníku atletické soutěže školních družstev Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou, když v konkurenci třinácti družstev zvítězili, získali krásný pohár a medaile za 1. místo. Přes mnohé vynikající výkony v jednotlivých disciplínách je třeba pochválit všechny členy tohoto družstva, kteří svými výkony přispěli k tomuto výsledku. Příkladně reprezentovali a o postup do krajského finále se dle abecedy zasloužili tito žáci: Fabián Dubina, Radim Fridrich, Jan Jelínek (všichni IX. C), Radek Jelínek (VIII. C), Damien Křešťák (IX. C), Tomáš Kuzma (VIII. C), Lukáš Kvaltin (IX. A), Daniel Měsíček (IX. C) a Vítek Prágr (VIII. A).

Den Země na Joklíkovi

Obludarium, vernisáž výstavy, kavárnička, čárymáry pokusy a spousta dalších aktivit byly k vidění, slyšení i zažití ve středu 24. dubna, kdy jsme na naší škole pořádali Den Země. Na přípravě a realizaci se podíleli žáci, učitelé, provozní zaměstnanci, paní asistentky i vychovatelky, zapojily se školní kroužky, ekotým, badatelský klub a Spolek rodičů. I přes značnou nepřízeň počasí se svátek naší planety těšil hojné účasti návštěvníků všech věkových kategorií, převážně pak dětí s rodiči. Přišel též pan místostarosta a zájem projevila i regionální televize. O tom, že se Den Země líbil, svědčí fotografie níže. Z akce připravujeme i kratičké video a určitě se pochlubíme.

« z 8 »

Další ze série bláznivých čtvrtků

Navštívíme dneska spolu
aprílovou školu,