Camping Baldovec – Reportáž ze školního výletu 9.B

Po příjezdu na Camping Baldovec jsme byli nadšení z úžasné přírody a venkovních aktivit, které nás čekaly. Hráli jsme různé hry a soutěže, jako například foukačku, lidské kuželky a další týmové aktivity. U lukostřelby, jsme měli možnost ukázat svou přesnost a soustředění.

Paintball, přimíchal k adrenalinu trochu strategického myšlení. Rozděleni do týmů jsme se ponořili do boje, kde jsme museli plánovat a spolupracovat.

Ale největší atrakcí pro nás byla lezecká věž, lanové centrum a zipline, které byly nejen výzvou pro  fyzickou kondici, ale zejména pro odvahu a sebevědomí, samozřejmě  s pomocí instruktorů . Cítili jme se jako skuteční dobrodruzi, kteří se nebojí vyjít ze své komfortní zóny.

Byly to prostě krásné tři dny, které jsme si užili jako pomyslnou třešničku na dortu naší společné cestě základní školou.