Hliník se odstěhoval do …?

Ano, Hliník se odstěhoval do Humpolce, jak správně uhádli filmoví pamětníci. A my bychom byli moc rádi, kdyby se hliník s malým „há“ odstěhoval k nám do školy. Za tím účelem pořádá ekotým Vlci v úterý 1. listopadu sběr hliníku. Pokud máte doma nějaký hliník, co vám překáží, budeme rádi, když ho dopravíte v době od 7:15 h do 8:45 h do školy tam, kde je parkoviště. A ještě větší radost nám udělá hliník vytříděný, tedy plechovky zvlášť a zbytek (alobal, vršky, kalíšky ..) taky zvlášť. Na parkovišti vás přivítají členové naší Vlčí smečky, hliník si převezmou, zváží a hlavně zapíší, protože tady půjde o body do soutěže Ekotřída. Chcete-li mít jistotu, že to nespleteme, lze balíček opatřit cedulkou se jménem a třídou. Pokud děti přinesou nějaké to deko i mimo určený termín, nevadí, s díky ho přijmeme. „A nedopadne to nakonec, jak s tím papírem?“, řeknou si mnozí. Ne, ne. Sběr hliníku určitě proběhne. Pokud jde o sběr papíru, vypověděl nám na poslední chvíli spolupráci odběratel z objektivních příčin a jiného vhodného jsme nenašli. Tyto okolnosti nás donutily sběr papíru zrušit. My se všem hodným a ochotným lidičkám toužícím se zapojit velice omlouváme a na hliník od vás se moc těšíme 🙂