Školní výlet třídy 6.C

Celý měsíc jsme se těšili. Naše třída pojede na výlet! Na začátku června jsme se dočkali. V ranních hodinách jsme vyrazili do Brna. První bod programu byl JUMP park. Prožitek začal ale už cestou vlakem, kdy jsme si seskupeni v jednom vagónu sdělovali víkendové zážitky spojené s následujícími očekáváními. A ty nebyly jenom tak ledajaké. Skákání na všelijakých trampolínách, kladinách či houpacích závěsech bylo doplněno  používáním různých pomůcek k boji, ke hře nebo zábavě.

Výlet byl zpestřen návštěvou brněnských kasemat, kde se nás ujal mladý průvodce, který nás bavil různými historkami o právu útrpném. Po náročném dnu jsme se pokochali  vyhlídkou na město, prošli brněnskými ulicemi a posílili se na cestu na náměstí Svobody. Všichni jsme se shodli, že výlet se nám podařil.

 

« z 2 »