Úspěch Joklíků na Atletickém dni města Kyjova

Krásné, slunečné dopoledne bylo v našem městě Kyjov plné vzrušení a soutěživosti, konal se zde totiž tradiční Atletický den města. Na stadionu se sešly základní školy, aby porovnaly své síly v lehkoatletických disciplínách a ukázaly své sportovní dovednosti.

Po celý den byla úžasná sportovní atmosféra plná energie a očekávání. Největšími hvězdami dne se stali Vítek Prágr, který překonal rekord ve skoku dalekém své věkové kategorie výkonem 514 cm a Jan Kašný, který zaběhl 1500 m skvělým časem 4:55.

Celkově žáci naší školy přinesli domů jedenáct zlatých medailí, deset stříbrných a čtyři bronzové. Obsadili jsme tak první místo mezi všemi zúčastněnými školami a potěšili jsme se ze skvělých individuálních i týmových výkonů. Tato ocenění ukazují, že máme ve svých řadách mnoho talentovaných a perspektivních atletů.

Atletický den byl však o mnohem více než jen o medailích a vítězstvích. Byla to také příležitost pro žáky z různých škol setkat se, soutěžit společně a rozvinout své sportovní dovednosti. Žáci se navzájem povzbuzovali a skandovali pro své týmy, což vytvářelo nezapomenutelnou atmosféru a ducha sportovního soupeření.

Na další ročník už se těší i vaši trenéři Eva Kostihová a Martin Hrazdílek