Dnes jsme se rozloučili s našimi deváťáky

Dnes jsme se rozloučili s našimi deváťáky, kteří uzavírají jednu důležitou kapitolu svého života. Přejeme jim, aby se jim na jejich další cestě dařilo, našli si správný směr a s radostí vzpomínali na chvíle strávené na naší škole.

Zároveň děkujeme všem žákům, rodičům i zaměstnancům školy za společně prožitý školní rok, za spolupráci, podporu a všechny krásné okamžiky.

 

Přejeme dětem i rodičům pohodové prázdniny plné odpočinku, sluníčka, zážitků a společně stráveného času.

Užijte si léto a v září se opět těšíme na shledanou! Krásné prázdniny!

 

« z 2 »