Ekotým na radnici

Milá a příjemná atmosféra provázela včerejší setkání Ekotýmu s představiteli města Kyjova. Pan starosta František Lukl pozval celou Vlčí smečku na radnici, kde ocenil naši práci a poděkoval nám za vše, co děláme v oblasti ekologie a ochrany přírody. On i pan místostarosta Kamil Filípek se vyptávali na dění ve škole, zejména projekt Ekoškola, a blahopřáli nám k obhajobě titulu. Přišlo i focení a krátké interview. A nezůstalo jen u slov, v reprezentačních prostorách radnice nás čekalo sladké pohoštění a domů si každý z nás odnesl kromě dárkového balíčku i dobrý pocit z toho, že se o nás a naše aktivity město zajímá.

« z 4 »