Fotogalerie

Search
Vánoční laťka 2016

Oblastního kola Vánoční laťky 2016 se kromě žáků ZŠ Dr. Joklíka a ZŠ Komenského zúčastnily rovněž "přespolní" ZŠ ze Bzence a Dolních Bojanovic. Absolutními vítězi se stali domácí Klára Krýsová výkonem 138 cm a Tomáš Měsíček výkonem 164 cm. Děkujeme všem za účast a parádní sportovní výkony.

Vernisáž keramika

Zaplněná Radniční galerie ocenila zručnost a tvořivost žáků i dospělých, kteří navštěvují kroužky keramiky pod vedením paní Věry Švábové. V milém kulturním vystoupení přednesla básničky a zahrála na zobcové flétny děvčata ze 2. a 3. tříd a zazpívala skupina Revirvál Kašpárka v rohlíku.

Sportovní den pro předškoláky

V pátek 18.11.2016 proběhl v naší tělocvičně sportovní den pro žáky místních mateřských škol. O organizaci se postarali žáci 5.ročníků pod vedením svých třídních učitelek.

Turnaj v nohejbalu

16. listopadu se v prostorách naší tělocvičny odehrálo oblastní kolo turnaje v nohejbalu mladších a starších žáků, v kategorii starších žáků se naším reprezentantům podařilo vyhrát a postupují do okresního kola, v kategorii mladších žáků se umístila naše škola na druhém místě.

Den válečných veteránů

Dne 11. listopadu se žáci školy zúčastnili vytvoření velkého živého obrazu kvítku vlčího máku - symbolu Dne válečných veteránů, který se právě tento den připomíná v řadě zemí světa.

« z 4 »