Sportovní den na 2. Stupni

24. června druhý stupeň absolvoval velké grilování – v pekelném vedru se na několika stanovištích sportovně porvali o nejvyšší příčky žáci 6. – 9. Ročníku. Střetli se na fotbalovém, florbalovém a basketbalovém hřišti. Tělocvičnu zabral turnaj ve vybíjené a statičtější jedinci si zahráli deskové hry a nebo zvolili výtvarný ateliér. Zdá se, že všichni přežili ve zdraví a ani tropické teploty nezabránili dětem ve sportovním vyžití.
« z 8 »