Zdají-li se vám tváře na fotografii poněkud povědomé, nemýlíte se. Vloni přesně touto dobou zjevila se na stránkách školy fotka velmi podobná té dnešní. Ano, je to tak. Třída 2. A obhájila loňský titul a stává se opět Ekotřídou roku. Je fakt, že se někdy zadaří témuž kolektivu vícekrát, ale aby to byla dvě léta následující po sobě, toť velká vzácnost. Inu, když se sejde skvělá parta dětí a k tomu super úča, není se čemu divit. Takže my vítězům moc gratulujeme a pojďme na další pořadí. Na druhém místě skončila 3. B a stříbro bere 1.A. Z druhostupňáků si nejlépe vedla 9.A, která obsadila 8. místo. Všem zúčastněným moc děkujeme za celoroční práci, kterou pro ekoškolu vykonali.