Ve středu 24. 6. proběhlo na naší škole slavnostní vyhlášení výsledků Olympijského víceboje.
Ocenili jsme nejlepší sportovce z každé třídy 1. stupně, kteří během roku prokázali nejen sportovní nadání, ale také vytrvalost, píli a chuť se zlepšovat.
Velké uznání patří také žákům, kterým se v rámci Kroužku pohybové všestrannosti podařilo získat cenná ocenění – bronzový, stříbrný, zlatý nebo diamantový odznak.
Nejúspěšnější sportovkyní letošního ročníku se stala Stela Prágrová z V. B, které moc gratulujeme k vynikajícím výkonům!
Děkujeme všem žákům za jejich sportovní nasazení a radost z pohybu. Těšíme se na další sportovní výzvy!