Adaptační kurz 2023 – Joklíci na tripu, aneb Dobrodružství v Chřibech

Vítejte ve světě Joklíků, kde dobrodružství čeká za každým rohem a přátelství se rodí na cestách. Letošní trip do Chřibů nebyl výjimkou. Tři týmy, modrý, šedý a černý, se vydaly turistickým pochodem na nezapomenutelnou cestu, kterou zahájily svou školní docházku na druhém stupni společně s jejich průvodci, třídními učitelkami. Večerní zábava byla plná hudby a smíchu prokládaná zpíváním s kytarou a hraním her a scének. Zábava se doplňovala s novými dovednostmi, jako je orientace v přírodě, poznávání rostlin a zvířat, lesního hospodářství a důležitostí ochrany přírody. Kluci nezapomněli na oblíbený fotbálek, i když se hrál na plácku uprostřed přírody. Vášeň a soutěživost byly stejné jako na fotbalovém hřišti.

Celý výlet do Chřibů byl nejenom dobrodružný, ale také plný smíchu, radosti a nových zážitků. Joklíci se vrátili zpět domů s mnoha novými přátelstvími, krásnými vzpomínkami a zážitky.

Ať už byli členy týmu modrého, šedého nebo černého, všichni se shodli, že Joklíci na tripu si to prostě umí užít.

« z 3 »