Jak jde čas v naší družině

Blíží se konec školního roku a s ním  závěr činnosti naší školní družiny. Zažili jsme spoustu hezkých chvil a pestrých aktivit, jak bylo dokumentováno na fotografiích už dříve na stránkách školy. V jarních měsících jsme trávili hodně času venku, ale také jsme tvořili, hráli hry a zdokonalovali se například v pečení, glavírování, ve výrobě smoothie, sledovali MS v hokeji a fandili našim hráčům. Sami jsme také  sportovali, téměř každý už umí skákat přes švihadlo, házet a chytat míč a posouvat své limity ve zdolávání překážek. Objevovali jsme i zajímavosti přírody, líhli vlastní motýly a založili bylinkový záhon. Zároveň jsme utužili přátelské vazby, naučili se spolupracovat a pomáhat si. Přesto je stále na čem pracovat a co zdokonalovat. Paní vychovatelky už mají spoustu nových nápadů a těší se na všechny děti v novém školním roce.

« z 10 »