PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ SOUKROMÍ

Používáním našich webových stránek vyjadřujete svůj souhlas s používáním zde popsaných souborů cookies.

Co jsou cookies?

Cookies jsou krátké textové soubory, které navštívená webová stránka odešle do prohlížeče. Umožňují webu zaznamenat informace o vaší návštěvě, například preferovaný jazyk a další nastavení, která byste bez cookies jinak museli při každé návštěvě stránek nastavovat znovu a znovu. Se soubory cookies je proto každá další návštěva vašeho oblíbeného webu snazší a produktivnější.

Soubory cookies třetích stran

Naše webová stránka používá službu Google Analytics, poskytovanou společností Google, Inc. (dále jen Google). Služba Google Analytics používá soubory cookies pro analýzu způsobu užívání tohoto webu. Informace vygenerované souborem cookie o užívání stránky (včetně vaší IP adresy) jsou společností Google přeneseny a uloženy na serverech ve Spojených státech. Google těchto informací užívá pro účely vyhodnocování používání webu a vytváření zpráv o aktivitě na něm, přičemž výsledky jsou následně k dispozici jeho provozovateli, a pro poskytování dalších služeb týkajících se vaší činnosti na stránce a užívání internetu. Tyto údaje nejsou personalizované a jsou ukládány pod anonymizovanou (zkrácenou) IP-adresou, jež neumožňuje identifikaci konkrétního zařízení.

Jak odmítnout soubory cookies?

Používání souborů cookies lze omezit nebo zcela odmítnout, a to volbou v příslušném nastavení ve vašem prohlížeči.