Sportovní den na 1. stupni ZŠ

Letošní sportovní den jsme pojali netradičně. Ráno se na školním dvoře sešli všichni žáci 1. stupně, kteří se rozdělili do smíšených družstev složených z dětí od 1. až do 5. třídy. Starší žáci pomáhali mladším a společně vytvořili skvělé týmy.
Poté se všichni vydali na stezku s úkoly v okolí školy, při kterých museli využít nejen svou šikovnost a obratnost, ale také vzájemnou spolupráci a komunikaci.
Celé dopoledne se neslo v příjemné atmosféře a už teď se těšíme na jeho další ročník.
« z 2 »