POHÁR ROZHLASU, HODONÍN, 25. 4. 2024

Krásného úspěchu dosáhli žáci naší školy v okresním kole 55. ročníku atletické soutěže školních družstev Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou, když v konkurenci třinácti družstev zvítězili, získali krásný pohár a medaile za 1. místo. Přes mnohé vynikající výkony v jednotlivých disciplínách je třeba pochválit všechny členy tohoto družstva, kteří svými výkony přispěli k tomuto výsledku. Příkladně reprezentovali a o postup do krajského finále se dle abecedy zasloužili tito žáci: Fabián Dubina, Radim Fridrich, Jan Jelínek (všichni IX. C), Radek Jelínek (VIII. C), Damien Křešťák (IX. C), Tomáš Kuzma (VIII. C), Lukáš Kvaltin (IX. A), Daniel Měsíček (IX. C) a Vítek Prágr (VIII. A).

No Images found.

Den Země na Joklíkovi

Obludarium, vernisáž výstavy, kavárnička, čárymáry pokusy a spousta dalších aktivit byly k vidění, slyšení i zažití ve středu 24. dubna, kdy jsme na naší škole pořádali Den Země. Na přípravě a realizaci se podíleli žáci, učitelé, provozní zaměstnanci, paní asistentky i vychovatelky, zapojily se školní kroužky, ekotým, badatelský klub a Spolek rodičů. I přes značnou nepřízeň počasí se svátek naší planety těšil hojné účasti návštěvníků všech věkových kategorií, převážně pak dětí s rodiči. Přišel též pan místostarosta a zájem projevila i regionální televize. O tom, že se Den Země líbil, svědčí fotografie níže. Z akce připravujeme i kratičké video a určitě se pochlubíme.

« z 8 »

Další ze série bláznivých čtvrtků

Navštívíme dneska spolu
aprílovou školu,